Książka poetycka austriackiego autora [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 10 sierpnia do 9.00.


Mamy dla Was dwujęzyczny (polsko-niemiecki) tom poezji Erwina Einzingera, kandydata w 3.edycji Nagrody Europejskiego Poety Wolności. To Nagroda Literacka Miasta Gdańska przyznawana co dwa lata, która wyróżnia i promuje zjawiska poetyckie o wybitnych wartościach artystycznych. Erwin Einzinger jest austriackim pisarzem i tłumaczem, członkiem grupy literackiej Projekt IL. Pracował jako nauczyciel, jest autorem wieli tmów liryki i prozy, za które otrzymał liczne nagrody. Jego utwory na język polski przełożyli Sława Lisiecka i Zdzisław Jaskuła, zaś książka gdańskiego wydawnictwa słowo/obraz terytoria trafia do Was z okazji gdańskiej rezydencji we Wrocławiu (30 lipca do 5 sierpnia) w ramach Koalicji Miast, programu współpracy Wrocławia jako ESK 2016 z sześcioma miastami w Polsce.

Aby wygrać książkę trzeba do środy 10 sierpnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz napisać, w którym roku urodził się Erwin Einzinger?

Wygrywa dziesiąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.Zgłoś uwagę