Książka „Mój agent Masa” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Rebis – 5 egzemplarzy książki „Mój agent Masa” o kulisach pozyskania dla policji (w charakterze informatora) jednego z najsłynniejszych gangsterów mafii z Pruszkowa – Jarosława Sokołowskiego pseudonim „Masa”. Książka jest wywiadem, jaki dziennikarz Piotr Pytlakowski przeprowadził z Piotrem Wróblem, gliniarzem, który zwerbował Masę. Tłumaczy dlaczego jego informator nie powinien nigdy dostać statusu świadka koronnego (bo kierował własną grupą przestępczą) i czy Masa kłamał opowiadając o szczegółach związanych ze swoją działalnością.

Aby wygrać egzemplarz książki „Mój agent Masa” Piotra Pytlakowskiego od Wydawnictwa Rebis trzeba do piątku 4 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. W którym roku policja zatrzymała Masę?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę