Książka „Łebki od Szpilki” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 11 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy.

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa W.A.B. – egzemplarz książki „Łebki od Szpilki” Agnieszki Szpili. To książka-granat, która zamiast uśmiercać siłą rażenia wypływającą z bardzo trudnej życiowej historii, raczej wskrzesza w czytelniku pierwotną, bo przecież wrodzoną radość życia i potężną wewnętrzną moc i świecka biblia macierzyństwa dalekiego od wszystkiego, co znacie. Na pohybel wszystkiemu i wszystkim, ale z wielką miłością do świata.  

Aby wygrać książkę „Łebki od Szpilki” od Wydawnictwa W.A.B. trzeba do piątku 11 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie:

  1. Jak nazywa się blog Agnieszki Szpili?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę