Książka kucharska „Pysznie i zdrowo” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4 grudnia do godz. 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Rebis – 5 egzemplarzy książki kucharskiej „Pysznie i zdrowo od rana do wieczora” z przepisami z programu „Dzień Dobry TVN”. Znajdziecie w nim kulinarne receptury skomponowane z troską o zdrowie przez mistrzów, m.in. Andrzeja Polana, Piotra Kucharskiego, Beatę Śniechowską i Dominikę Wójciak, która wygrała program „Masterchef Polska”. Na co możemy ostrzyć zęby? Np. na karmelowa ciasteczka z płatków jęczmiennych, sałatkę z pieczonych kolorowych papryk, czy zimową zupę z marchwi, jabłek i imbiru.  

Aby wygrać egzemplarz książki kucharskiej „Dzień Dobry TVN” od Wydawnictwa Rebis trzeba do piątku 4 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie:

  1. Co jest podstawowym składnikiem potrzebnym do zrobienia omletu?
  2. Z czego oryginalnie przyrządza się hummus?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę