Książka „Ignatek” od Naszej Księgarni [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 26 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Nasza Księgarnia – 2 egzemplarze albumu dla dzieci „Ignatek szuka przyjaciela” słynnego wrocławskiego autora i ilustratora Pawła Pawlaka. Choć mały, smutny kościotrup na okładce książki dla dzieci pozornie nie wróży nic dobrego, kościsty Ignatek zaprzyjaźnia się z samotną dziewczynką, a dzięki tej historii dzieciaki poznają nie tylko nasz, ale także drugi świat, o którym często trudno mówić.

Aby wygrać 2 egzemplarze książki „Ignatek szuka przyjaciela” Pawła Pawlaka od Wydawnictwa Nasza Księgarnia trzeba do czwartku 26 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie:

  1. Proszę wymienić przynajmniej dwa tytuły innych książek dla dzieci, których autorem jest Paweł Pawlak.

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowane telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę