Książka "Felietony" Ewy Szumańskiej od Wydawnictwa Warstwy [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 23 października do 9.00.


Mamy dla Was książkę „Felietony” Ewy Szumańskiej od Wydawnictwa Warstwy. To świeżo opublikowany tom z wyborem tekstów, jakie słynna wrocławska pisarka i satyryk publikowała przez 30 lat w „Tygodniku Powszechnym”. Dotyczyły różnych tematów – społeczeństwa, zmian, polityki, mediów, sportu, podróży, Wrocławia, czy starości. Wzruszający jest także ostatni felieton z października 2010 roku, w którym Ewa Szumańska pożegnała się z czytelnikami.

Aby wygrać książkę trzeba do piątku 23 października do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiedzieć na pytanie, jak w książce zaznaczono fragmenty usunięte przez cenzora. Podpowiedź znajdziecie w tekście Wydawnictwo Warstwy ma rok. Książka Ewy Szumańskiej na rocznicę.

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę