Książka „Elegancki morderca” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 11 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy.

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa W.A.B. – egzemplarz książki „Elegancki morderca”. Kim był tytułowy bohater? Znajomi i sąsiedzi mówili, że dobrze wychowanym, kulturalnym i uczynnym człowiekiem o wielkiej wrażliwości. Odwiedzał często grób swojego psa, a nawet posadził na nim kwiaty. Uwagę przyciągała jego aparycja filmowego amanta - ciemne, zaczesane do góry włosy, wyniosły wyraz twarzy bez cienia uśmiechu. Cezary Łazarkiewicz w pasjonujący sposób przedstawia jedną z najgłośniejszych historii kryminalnych powojennej Polski. Władysław Mazurkiewicz podczas śledztwa przyznał się do ponad trzydziestu morderstw. Autor odtwarza jego zbrodnie oraz proces, który w latach pięćdziesiątych elektryzował cały kraj.

Aby wygrać książkę „Elegancki morderca” od Wydawnictwa W.A.B. trzeba do piątku 11 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie:

  1. W jakich latach Polska śledziła sprawę sądową Władysława Mazurkiewicza?
  2. Jaką karę wymierzono Władysławowi Mazurkiewiczowi?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę