Książka dzieciakowa „Mieszko, ty wikingu!” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 30 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Nasza Księgarnia – 2 egzemplarze książki dla dzieciaków „Mieszko, ty wikingu” Grażyny Bąkiewicz. To pierwsza z części książek o polskiej historii (tym razem o czasach Mieszka I) z humorem, ciekawostkami i bez pominięcia najważniejszych faktów. Głównym bohaterem jest Aleks (lat 12), który podróżuje w czasie, a dzięki nauczycielowi historii, panu Cebule, jest zainteresowany dawnymi czasami.

Aby wygrać egzemplarze książki „Mieszko, ty wikingu” Grażyny Bąkiewicz od Wydawnictwa Nasza Księgarnia trzeba do poniedziałku 30 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie:

  1. Jak nazywała się żona Mieszka I?
  2. Kim był Ibrahim ibn Jakub?

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę