Książka dzieciakowa „Kapelusz kapitana Drake'a” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 27 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Akapit Press –  egzemplarz książki dla dzieci „Kapelusz kapitana Drake’a” Andrzeja Żaka z ilustracjami Bohdana Butenki. Historia nastoletniego Jakuba, który podczas zwiedzania statku-muzeum znika bez śladu. Magiczny kapelusz sławnego kapitana Francisa Drake’a przenosi go w czasie do epoki piratów i korsarzy.

Aby wygrać egzemplarz książki „Kapelusz kapitana Drake’a” od Wydawnictwa Akapit Press trzeba do piątku 27 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. W tytule powieści wymieniono nazwisko słynnego kapitana Drake’a. W jakich czasach żył?
  2. Twórcą jakiej słynnej postaci (w charakterystycznej czapeczce) jest rysownik książki Bohdan Butenko?

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę