„Jaga Czekolada i baszta czarownic” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 2 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Wilga (Grupa Wydawnicza Foksal) – książkę  „Jaga Czekolada i baszta czarownic” Agnieszki Mielech. To pierwsza część nowej sagi fantasy dla dzieci. Witajcie zatem w Pierwszym Świecie, gdzie rządzą nowe technologie, a mieszkańcy tak bardzo upodobnili się do siebie, że trudno o dwie różne osoby. Tutaj mieszka Jagoda Nugat, przez kolegów nazywana Jagą Czekoladą. W tym tomie poznaje dwie czarodziejki, które otwierają kawiarnię z pysznymi słodyczami. A w tle czyha niebezpieczeństwo, czyli zbuntowany czarnoksiężnik.

Aby wygrać egzemplarz książki „Jaga Czekolada i baszta czarownic” od Wydawnictwa Wilga trzeba do środy 2 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie:

  1. Jak nazywa się zbuntowany czarnoksiężnik z „Jagi Czekolady i baszty czarownic”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę