Książka „Człowiek” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 3 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa W.A.B. – książkę „Człowiek” Tomasza Rożka. Jeden z najlepszych w Polsce popularyzatorów nauki zabiera nas w fascynującą podróż po ludzkim organizmie. W przystępny sposób, pełen ciekawych przykładów – w jednej brwi może rosnąć ponad tysiąc włosków – pokazuje, jak powstawał i kształtował się człowiek i jego ciało i jak funkcjonuje.

Aby wygrać egzemplarz książki „Człowiek” Tomasza Rożka od Wydawnictwa W.A.B. trzeba do czwartku 3 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie:

  1. Kiedy na ziemi pojawił się gatunek Homo sapiens sapiens?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę