Wygraj książkę „Charlotte” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 20 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was książkę „Charlotte” Davida Foenkinosa. To portret wyjątkowej kobiety, artystki malarki. Wychowana w Berlinie emigruje najpierw z rodziną do Francji, gdy naziści dochodzą do władzy, ale nie unika tragicznego losu. Jako zaledwie dwudziestosześcioletnia przyszła matka (była w ciąży) ginie w obozie koncentracyjnym.

Aby wygrać egzemplarz książki „Charlotte” Davida Foenkinosa (znacie go ze słynnej powieści „Delikatność”) od Wydawnictwa Sonia Draga trzeba do piątku 20 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

1)    Jakie imię i nazwisko nosi bohaterka książki Davida Foenkinosa

2)    Która aktorka zagrała główną rolę w filmie „Delikatność”, ekranizacji innej powieści Foenkinosa?

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę