Krzywy Komin ma 6. urodziny. Przyłącz się do dobrej zabawy [PROGRAM]

11 maja CRZ Krzywy Komin na Nadodrzu świętuje szósty rok swojej działalności. I będzie to huczne świętowanie – energetyczna impreza, wypełniona bezpłatnymi wydarzeniami. Organizatorzy liczą na dobrą pogodę, do której dołączają dobrą sztukę, design, warsztaty i elektroakustyczną muzę w ilościach nielimitowanych. Czy takie spędzenie soboty wam się podoba? Zobaczcie program.  


Ma być wyśmienita muzyczna uczta. Unikalne dźwięki popłyną w 100% z winyli. Artystyczny występ zapewni najaktywniejszy w Polsce kolektyw miksujący na gramofonach – SKIP PROOF SCRATCHERS, założony przez DJ Skiplessa i DJ Endlessa. W programie skrecz sesja, jam gramofonowy i beatjuggle showcase.

Tu znajdziesz szczegółowy program urodzin Krzywego Komina:

Krzywe Uro – Party&Party

Krzywe Uro – Party&Party

W plenerze / Dla seniorów / Dla dzieci / Dla rodziców / Dla wszystkich
Termin 11 maja 2019 od 12:00 do 22:00

Miejsce CRZ Krzywy Komin

Zobacz


Coś sobie uszyj albo posadź roślinkę, albo...

Na odwiedzający Centrum-jubilata czekać będą rozmaite warsztaty. Haft, plecenie wianków, makrama, modelowanie 3D, druk 3D, warsztaty krawieckie, stolarskie, komputerowe, fotograficzne – to tylko niektóre z nich.

Ekologiczne oblicze ujawni wykład nt. pszczelarstwa „Edukacyjna pasieka”. Po raz kolejny do zielonej akcji wkoczy GreenDay#3, tym razem pod hasłem „W gruncie rzeczy”. Będzie też upiększanie okolicy – sadzenie, grzebanie w ziemi i zachwyt nad kwiatami. Do tego trzeba silnej ekipy, więc warto przyjść całymi rodzinami i z odpowiednim sprzętem – mile widziane konewki, łopatki, saperki, grabki. Wszystko rozegra się na skwerku przy pl. Maxa Borna.

Taka sztuka – ze szkła i z siana 

Kto się chce przejrzeć „W krzywym zwierciadle”, nich się kieruje na wernisaż wystawy, stworzonej przez studentów Kadry Szkła Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Będą zachwycające witraże i szklane instalacje.

Wśród atrakcji dla najmłodszych m.in. też coś z pogranicza sztuki i ekologii – kręcone będą z siana zwierzaki w stylu totalnie abstrakcyjnym. Potem podwórkowe harce pod znakiem znanych klasyków: gry w klasy na chodniku, oldschoolowe kapsle, hula-hop i inne.

Chilloutowo do wieczora

Organizatorzy zamówili dobrą pogodę, więc pikinik musi się udać – na leżakach, pod parasolami, przy dźwiękach wypracowanych przez DJ Marcina Ryszkę, DJ Zrywenchii/Trap Door/Opole oraz ekipę SKIP PROOF SCRATCHERS. Głód nikomu niestraszny, bo czuwać będą food trucki.

Sobota na Nadodrzu zakończy się na pewno fantastycznie – potańcówką pod gwiazdami.Zgłoś uwagę