Kryptonim U.N.C.L.E. [ZAKOŃCZONY]

Już w piątek, 21 sierpnia, na ekrany kin wchodzi szpiegowska komedia w doborowej obsadzie – „Kryptonim U.N.C.L.E”. Z tej okazji wroclaw.pl i Multikino przygotowało dla Was konkurs. Do wygrania gadżety filmowe.


Aby je zdobyć trzeba było podać trzy tytuły filmów szpiegowskich. Wygrała osoba, która przyłała swoje odpowiedzi jako 10. Nagrodą są atrakcyjne gadżety – supernowoczesną parasolkę i koszulkę z logo filmu. Konkurs trwa do piątku, 21 sierpnia, do godziny 10.00. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie. Jeśli nie uda nam się skontaktować z laureatem, nagroda automatycznie przechodzi na następną osobę z listy.

Akcja filmu Kryptonim U.N.C.L.E. rozgrywa się w latach 60. XX wieku, w kulminacyjnym okresie zimnej wojny. Skupia się na postaciach agenta CIA Napoleona Solo oraz agenta KGB Illyi Kuryakina. Agenci, zmuszeni odłożyć na bok wzajemne animozje, łączą siły, aby powstrzymać tajemniczą międzynarodową organizację przestępczą, której celem jest zburzenie równowagi sił poprzez rozprzestrzenianie broni i technologii nuklearnej. Jedyny trop, do jakiego udało im się dotrzeć, to córka zaginionego niemieckiego profesora, który jako jedyny jest w stanie przeniknąć do organizacji przestępczej. Agenci muszą ścigać się z czasem, aby go odnaleźć i zapobiec ogólnoświatowej katastrofie.

Zgłoś uwagę