Kryminał szwedzki „Na imię mi Zack” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 7 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Rebis – 5 egzemplarzy szwedzkiego kryminału „Na imię mi Zack” Monsa Kallentofta i Markusa Luttemana. W mieszkaniu w Sztokholmie zostają znalezione cztery brutalnie zamordowane Azjatki. Piątą, poważnie okaleczoną, ktoś porzuca pod szpitalem. Obrażenia kobiety wskazują, że została zaatakowana przez psy. Śledztwo prowadzi nadkomisarz Zack z Jednostki do Zadań Specjalnych – obowiązkowy policjant za dnia, facet z problemami po godzinach.  

Aby wygrać książkę „Na imię mi Zack” od Wydawnictwa Marginesy trzeba do poniedziałku 7 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. Za jaką książkę Mons Kallentoft otrzymał Katapultpriset?
  2. Markus Lutteman napisał biografię szwedzkiego skoczka wzwyż. Jak nazywa się ten sportowiec?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę