Kryminał skandynawski „Gdy mrok zapada” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 21 grudnia do 9.00.


Mamy dla Was 2 egzemplarze kryminału „Gdy mrok zapada” Jørna Liera Horsta od Wydawnictwa Smak Słowa. Akcja rozgrywa się w 1983 roku w środku potwornie mroźnej i śnieżnej zimy. Czujność mieszkańców Stavern usypia sielankowa atmosfera zbliżającego się Bożego Narodzenia. Ale zło nie śpi, a wieść o brutalnym napadzie wstrząsa lokalną społecznością i wytrąca ją z przedświątecznego letargu. William Wisting, debiutujący w dwóch rolach – świeżo upieczonego ojca bliźniaków i ambitnego początkującego gliniarza – niespodziewanie trafia w samo centrum dramatycznych wydarzeń, które na długie lata wyznaczą bieg jego policyjnej kariery i życiowych wyborów.

Aby wygrać kryminał Horsta trzeba do 21 grudnia (środa) do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, z jakiego kraju pochodzi Jørn Lier Horst?

Wygrywa co trzecia osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę