Kryminał „Czarna Dalia” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 3 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Sonia Draga – słynny kryminał „Czarna Dalia” Jamesa Ellroy’a. Akcja rozgrywa się w Los Angeles w 1947 roku. Policjanci ze specjalnego oddziału znajdują zmasakrowane ciało młodej, pięknej kobiety. Gazety polują na sensację, nazywając ofiarę Czarna Dalia, a śledztwo jest coraz bardziej skomplikowane i prowadzi zarówno do dziwnych lokali, podejrzanych spelunek, jak i ekskluzywnych rezydencji ludzi, którzy dorobili się w Mieście Aniołów sporych fortun.

Aby wygrać egzemplarz książki „Czarna Dalia” od Wydawnictwa Sonia Draga trzeba do czwartku 3 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie:

  1. Proszę wymienić przynajmniej dwa tytuły powieści Jamesa Ellroy’a, które doczekały się ekranizacji.
  2. Jak nazywała się naprawdę autentyczna Czarna Dalia?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę