Królewna Śnieżka na lodzie!

Wild Rose UK Production powraca do Polski z nowym show – „Królewna Śnieżka ON ICE”! Wspaniała scenografia, artystyczna choreografia, podniebne, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu łyżwiarzy, kostiumy, olśniewające rekwizyty i piękna muzyka Silvio Amato – to wszystko 8 grudnia w Hali Stulecia. 

  • Królewna Śnieżka

    mat. prasowe

  • Królewna Śnieżka

    mat. prasowe


Opowieść o pięknej królewnie otrutej przez zazdrosną macochę, wybudzonej ze snu przez tajemniczego księcia, czyli „Królewna Śnieżka ON ICE” to widowisko przygotowane z wielkim rozmachem. Tancerze występujący w spektaklu są prawdziwymi mistrzami łyżwiarstwa, którzy od najmłodszych lat trenowali pod okiem cenionych w świecie instruktorów. Wielu z nich to czempioni w swojej dziedzinie, co widać doskonale w tej produkcji. Wykonywane przez nich na lodowej scenie ewolucje, sekwencje i cyrkowe sztuczki, wzbudzają zachwyt publiczności. Bajeczne kostiumy i rekwizyty zostały dobrze przemyślane, dzięki czemu show jest bardzo widowiskowe. Krótka narracja przed każdą z kluczowych scen sprawia, że historia jest łatwa do śledzenia nawet dla osób, które jej nie znają. Widowisko przenosi widzów do bajecznego świata przyjaźni i miłości, którym dobro ostatecznie zwycięża. Spektakl zachwyci każdego widza, niezależnie od wieku. 

Bilety na spektakl „Królewna Śnieżka ON ICE”, który odbędzie się w Hali Stulecia 8 grudnia dwukrotnie – o godz. 14.30 i 18.00 – do nabycia na www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.groupon.pl oraz w salonach Empik. 

Mamy dla Was dwa podwójne bilety na to przedstawienie i przekażemy je tym, którzy poprawnie odpowiedzą na pytanie:

Kto (w baśni braci Grimm) ukrył Śnieżkę przed złą czarownicą?

Ponieważ spodziewamy się wielu dobrych odpowiedzi, na które czekamy do poniedziałku, 1 grudnia, do godz. 15.00, nasza redakcyjna sierotka wskaże nazwiska zwycięzców, z którymi skontaktujemy się e-mailowo.

KONKURS ZAKOŃCZONY

Zgłoś uwagę