"Król życia" w Kinie Kobiet w Heliosie Magnolia

Cykle seansów skierowane specjalnie do Pań cieszą od miesięcy niesłabnącą popularnością, dając szansę na spędzenie wieczoru w babskim gronie. W czwartek 17 września film „Król życia”, najnowsza produkcja w reżyserii Jerzego Zielińskiego. Początek o 18.30. Bilety w cenie 23 zł do kupienia w Heliosie Magnolia, a przed seansem, jak zawsze, wiele niespodzianek dla Pań.


Na pokazy Kina Kobiet w Heliosie Magnolia Park mogą przyjść wprawdzie także Panowie, ale będą w mniejszości i niektórzy mogą poczuć się mało komfortowo. Z reguły płeć brzydsza po prostu akceptuje wieczór płci pięknej w gronie rówieśniczym i często kupuje bilety dla żony, dziewczyny, siostry, czy mamy. Tym razem dla Pań przygotowano film „Król życia” Jerzego Zielińskiego ze scenariuszem Fadiego Chakkoura.

To historia wiecznie nadąsanego i utyskującego na życie Edwarda (Robert Więckiewicz), który jest niemiły dla rodziny, złośliwy w pracy. Nagle, za sprawą pewnego wydarzenia, jego życie diametralnie się zmienia. A ściślej, to Edward je zmienia, bo zaczyna dostrzegać piękno otaczającej go rzeczywistości i życzliwość ludzi.

Początek filmu o 18.30. Przed filmem dla Pań (od 17.30) czynne też będą stoiska partnerów akcji (firm kosmetycznych i pielęgnacyjnych). Bilety kosztują 23 zł, grupowy (powyżej 15 zł) 20 zł.

Zgłoś uwagę