„Król Lear” w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 25.11 do godz. 10 


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na „Króla Leara” do Multikina Arkady Wrocławskie ważne w dniu 1 grudnia.

Multikino i British Council, w ramach cyklu „Royal Shakespeare Company w Multikinie”, zapraszają na retransmisje sztuki „Król Lear”. Spektakl w reżyserii Gregorego Dorana z Antonym Sherem w roli tytułowej będzie można zobaczyć tylko 1 grudnia 2016 oraz 5 stycznia 2017 roku w wybranych kinach sieci Multikino.

Król Lear rządził przez wiele lat. Gdy zaczyna odczuwać brzemię lat, decyduje się podzielić królestwo między córki i porzucić ciężar korony. Jako dumny mężczyzna pozwala, by próżność zaćmiła mu umysł, gdyż wierzy, że i bez władzy królewskiej nadal będzie się cieszył dawnym szacunkiem i poważaniem. Źle ocenia lojalność dzieci i prędko zostaje pozbawiony wszelkich atrybutów władzy, bogactwa i państwa, które wcześniej brał za oczywiste. 1 grudnia 2016 oraz 5 stycznia 2017 roku w Multikinie Arkady Wrocławskie widzowie będą mogli uczestniczyć w jedynych retransmisjach tego spektaklu w ramach cyklu „Royal Shakespeare Company w Multikinie”. 

Aby wygrać bilety trzeba do 25.11  do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Czy Król Lear był postacią historyczną?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.
Zgłoś uwagę