Najlepsi młodzi golfiści przyjadą do Wrocławia

W stolicy Dolnego Śląska w dniach 30 lipca – 2 sierpnia po raz drugi zostanie rozegrany turniej golfowy Kram Junior Open. Rok temu na zawody przyjechali najlepsi juniorzy z całej Polski, w tym reprezentacja kraju.


Kram Junior Open to dla młodych golfistów szansa na zdobycie punktów do światowego rankingu WAGR i wyjechania na prestiżowy turniej Global Junior Golf. Pierwszy Kram Junior Open przyciągnął golfistów juniorów z klubów z całego kraju. Na wrocławskim polu Toya Golf rywalizowała ze sobą kadra Polski i reprezentanci wielu polskich klubów golfowych. Dzięki temu zawody rozgrywane były na wysokim sportowym poziomie, a niektórzy juniorzy uzyskiwali wyniki jak zawodowcy.

– To turniej, w którym grali najlepsi młodzi golfiści. Nazwiska z czołówki w Kram Junior Open pojawiają się na pierwszych miejscach innych turniejów. Ale w naszych zawodach wzięli udział także ci, którzy dążą do perfekcji, a w przyszłości zamarzą o zawodowstwie – mówi Anna Maliszewska, dyrektor turnieju Kram Junior Open.

Kram Junior Open 2018

Kram Junior Open 2018

Wydarzenia sportowe / Zawody
Termin od 30 lipca 2018 do 2 sierpnia 2018

Miejsce Toya Golf & Country Club Wrocław

Zobacz

Wielka szansa dla młodych golfistów

W tym roku wysoki poziom sportowy zostanie utrzymany. Dodatkowo do rywalizacji zostaną zaproszeni zawodnicy z zagranicznych klubów golfowych. Turniej potrwa trzy dni, a juniorzy będą grali w trzech kategoriach wiekowych: do 14 lat, 15-16 lat, 17-21 lat.

– Od początku zakładaliśmy, że Kram Junior Open będzie turniejem, który skutecznie przyczyni się do rozwoju młodych golfistów. Uczestnicy mają bowiem szansę na zdobycie punktów do międzynarodowego rankingu World Amateur Golf Ranking i na zmierzenie się z zawodnikami z innych krajów – mówi Zbigniew Przybysz, prezes firmy Kram S.A., która jest głównym sponsorem Kram Junior Open.

Zwycięzca w ramach nagrody otrzyma opłacony udział i przelot na jeden z prestiżowych turniejów Global Junior Golf.

Kibicują im najlepsi

Wrocław jest jednym z najważniejszych ośrodków golfa w Polsce. Miejsce turnieju Kram Junior Open ma tu szczególne znaczenie. Wychowankami pola Toya Golf są Adrian Meronk i Mateusz Gradecki. Teraz ci najbardziej utalentowani polscy zawodowi golfiści wspierają turniej Kram Junior Open i kibicują młodzikom na drodze do sukcesów.

W bogatym pakiecie startowym zawodnicy otrzymują: trzy rundy golfa, lunchpacki na trzy dni turnieju, lunch po każdej rundzie przez trzy dni turnieju, turniejową koszulkę Glenmiur i trzy piłki golfowe. Liczba miejsc ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.

Patronat medialny nad imprezą pełni Wroclaw.pl – oficjalny portal internetowy Wrocławia.Zgłoś uwagę