Ładne, czyli użytkowe

Stylowe, oryginalne i funkcjonalne - tylko takie przedmioty znajdą się na wrocławskich targach sztuki użytkowej „Kontury”. Na miejscu będzie można nie tylko kupić ciekawy przedmiot, ale również spotkać się z twórcami oraz projektantami i poznać indywidualną historię stojącą za każdym produktem. Targi odbędą się 25 października w Browarze Mieszczańskim.

 • kontury. targi sztuki użytkowej wrocław lampy

  Na targach będzie można znaleźć również oryginalne oświetlenie. Zdjęcie: epiclightcompany (po prawej) i Atelier Światła (po lewej)

 • kontury. targi sztuki użytkowej wrocław sofa i krzesło

  Estetyczne, dobrze zaprojektowane i jednocześnie funkcjonalne przedmioty. Zdjęcie: Felt stories (po prawej), Ekogutek (po lewej)

 • kontury. targi sztuki użytkowej biżuteria

  Coś dla siebie znajdą również miłośniczki oryginalnej biżuterii Zdjęcie: Fabryka Malwiny (po lewej), Artzmysły Anna Kisiel (po prawej)

 • kontury. targi sztuki użytkowej szafka i stolik

  kontury. są także okazją do spotkań z twórcami oraz projektantami i poznania indywidualnej historii stojącej za każdym produktem Zdjęcie: DOMiDEKO (po lewej), Studio Minimal (po prawej)

 • kontury. targi sztuki użytkowej wrocław stół klamerka

  znajdziemy również profesjonalne doradztwo od dekoratorek wnętrz Zdjęcie: Fernatur (po lewej) oraz Poppyworks (po prawej)

 • kontury. wrocławskie targi sztuki użytowej


Kilkudziesięciu wystawców, unikatowe przedmioty: meble, oświetlenie, artykuły dekoracyjne i wiele innych produktów związanych z wyposażeniem wnętrz "Targi kontury". To wydarzenie skierowane do osób, które poszukują estetycznych, dobrze zaprojektowanych, a jednocześnie funkcjonalnych przedmiotów. 

Design z pasją

Sztuka użytkowa to przede wszystkim wyjątkowe, niepowtarzalne meble i przedmioty codziennego użytku oraz pomysły na to, jak w niebanalny sposób aranżować wnętrza. A zajmują się nią ludzie zaangażowani w swoją pracę, która na ogół jest ich pasją i jednocześnie sposobem na życie. Wrocławskie targi sztuki użytkowej "Kontury" pozwolą nie tylko na zakup oryginalnych przedmiotów, są także okazją do spotkań z twórcami oraz projektantami i poznania indywidualnej historii stojącej za każdym produktem. Dzięki temu wyroby nabierają jeszcze bardziej indywidualnego charakteru, co zdecydowanie wyróżnia je od efektów masowej produkcji. 

kontury. targi sztuki użytkowej

fotel i pufa: Felt stories, sofa: Ekogutek

– Każdy z naszych wystawców ma własną ścieżkę, która niekoniecznie prowadzi od szkoły artystycznej do galerii sztuki. Niektórzy, aby realizować swoje nietuzinkowych pomysły, podjęli ryzyko porzucając np. pracę w korporacjach - opowiada Jakub Kurowski, jeden z organizatorów targów kontury.

Stwórz własne wnętrze

 kontury. targi sztuki użytkowej

Stół "Klamerka" od Fernatur (po lewej) oraz Poppyworks (po prawej)

Na miejscu również rofesjonalne doradztwo od dekoratorek wnętrz, które podpowiedzą co zrobić, aby piękne meble i nietuzinkowe dodatki prezentowały się należycie.

Targi odbędą się 25 października we Wrocławiu, w Browarze Mieszczańskim przy ulicy Hubskiej 44-48 w godzinach 11.00 - 19.00. Wstęp to 5 zł. 

Zgłoś uwagę