[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenie na maraton "Igrzysk śmierci"

Konkurs trwa do 19 listopada do 16.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na piątkowy Maraton Igrzysk Śmierci w Kinie Helios Magnolia Park w piątek 21 listopada. Widzowie obejrzą dwie dotychczas nakręcone części serii – „Igrzyska śmierci” i „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia” oraz premierowy pokaz najnowszej „Igrzyska śmierci: Kosogłos, Część 1”, w której obok dobrze już znanej Jennifer Lawrence zobaczymy m.in. Woody’ego Harrelsona, Julianne Moore i zmarłego zimą tego roku Philipa Seymoura Hoffmana.

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do środy 19 listopada do godz. 16.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy i odpowiedzieć na pytanie, z jakiego dystryktu pochodzi główna bohaterka „Igrzysk śmierci” grana przez Jennifer Lawrence?
Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę