[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenia na wystawę na dużym ekranie

Konkurs trwa do 16 stycznia do 9.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na wystawę na ekranie - „Dziewczyna z perłą i inne skarby Mauritshuis” w Kinie Nowe Horyzonty 18 stycznia o 18.00. Po światowym tournée Dziewczyna z perłą powraca do rodzimej Hagi, do Muzeum Mauritshuis, które przez wiele lat remontowano. Rozpoczynając od wędrówki po odnowionym muzeum, przechodzimy do odkrywania tajemnic obrazu Vermeera, które wiążą się również z innymi dziełami Mauritshuisu.

Aby wygrać dwa podwójne zaproszenia trzeba do piątku 16 stycznia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, za sprawą książki jakiej autorki ludzie na świecie zwariowali na punkcie obrazu „Dziewczyna z perłą”?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę