[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenia na "Pięćdziesiąt twarzy Greya" w Heliosie

Konkurs trwa do 16 lutego do 9.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na seans filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya” w kinie Helios Magnolia. Film jest ekranizacją bestsellerowej powieści E.L. James, którą na całym świecie kupiło ponad 100 milionów czytelników. Z kolei przychód z biletów na film w pierwszy weekend wyświetlania wyniesie nawet 90 milionów dolarów. Historię lekko perwersyjnego romansu biznesmena ze Seattle Christiana Greya i świeżo upieczonej absolwentki uniwersytetu Anastasii Steele obejrzymy w obsadzie, która wzbudziła spore kontrowersje wśród fanów E.L. James – jego zagrał Jamie Dornan, ją Dakota Jonhson.

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do 16 lutego do godz. 9.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, z ilu części składa się cykl o Grey’u?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

 

 

Zgłoś uwagę