[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenia na koncert w Klubie Anima

Konkurs trwa do 28 listopada do 14.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na niedzielny koncert andrzejkowy Tomka Wachnowskiego we Wrocławskim Klubie Anima. Kompozytor, gitarzysta, piosenkarz (spod jego ręki wyszła m.in. piosenka „Ona nie widzi mnie” z Asteriksa) występował ze znanymi postaciami sceny kabaretowej, m.in. Marcinem Dańcem, Arturem Andrusem, ale też z Wolną Grupą Bukowiną, a jego utwory są w repertuarze Marcina Dańca, czy Iwony Loranc. W 2014 roku Tomek Wachnowski świętuje okrągły jubileusz pracy artystycznej. We Wrocławskim Klubie Anima wystąpi wspólnie z Elżbietą Adamiak i wykonają utwory dobrze znane, ale też specjalnie dedykowane na ten właśnie wieczór. Towarzyszyć im będą Sebastian Ruciński - gitara, Piotr Goljat - fortepian i Piotr Górka - kontrabas, oraz Bogdan Sabała - gitary i Dorota Straburzyńska – wiolonczela.

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do piątku 28 listopada do godz.14.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i podać tytuł przynajmniej jednego albumu Tomka Wachnowskiego?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę