[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenia na koncert charytatywny w Capitolu

Konkurs trwa do 17 lutego do 12.00.

  • capitol, koncert charytatywny

    Koncert charytatywny w Teatrze Capitol już we wtorek 17 lutego.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na niezwykły koncert charytatywny Fundacji Dolnośląskie Centrum Psychoonkologii i Rehabilitacji. We wtorek 17 lutego na scenie Capitolu wystąpią: Justyna Szafran, Natalia Lubrano, 13 w samo południe, Paśko i zespół CO TO, Alicja Janosz - retro projekt, Jadwiga Tomczyńska, Tadeusz Nestorowicz, Teresa Kachniarz.

W czasie imprezy odbędzie się także aukcja charytatywna. Pod młotek pójdzie m.in. koszulka do koszykówki z podpisami zawodników reprezentacji Polski, w tym Marcina Gortata, koszulka firmowa Toyota Nowakowski z autografem Adama Małysza, a także suknia Czarny Łabędź z kolekcji It’s me by Ola La. Do wygrania także weekend w lokalu New Line – w pełni wykończonym, wysokim mieszkaniu loftowym - oraz designerski stolik kawowy od BoConcept. Cena wywoławcza wynosi 1000 zł. Nagrodę ufundowała Nowa Papiernia.

Koncert i aukcję poprowadzi Mariusz Kiljan. Cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz wrocławian z chorobą nowotworową.

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do 17 lutego (wtorek) do godz. 12.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, który raz Fundacja Dolnośląskie Centrum Psychoonkologii i Rehabilitacji organizuje koncert charytatywny na rzecz osób chorych na raka?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę