[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenia na Kino Kobiet w Heliosie Magnolia

Konkurs trwa do 21 stycznia do 9.00.


Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na film „Wielkie oczy” Tima Burtona w cyklu Kino Kobiet w Heliosie Magnolia. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami kobiet i dzieci o tajemniczych, wielkich oczach. Autorstwo obrazów przypisuje sobie niezwykle ambitny Walter Keane. Jednak za genialnymi pracami stoi żyjąca w jego cieniu żona Margaret. Kobieta walczy o prawdę, uznanie i wyzwolenie się spod wpływu bezwzględnego despoty oraz z roli, którą narzuca jej społeczeństwo. W rolach głównych występują w filmie Amy Adams i Christoph Waltz.

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do środy 21 stycznia do godz. 9.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i wymienić przynajmniej jedną malarkę, o której nakręcono film.

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę