[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenia na film "Kebab i Horoskop" w Nowych Horyzontach

Konkurs trwa do 14 lutego do 9.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na seans filmu „Kebab i Horoskop” Grzegorza Jaroszuka w Kinie Nowe Horyzonty. Komedia absurdu. Historia pracowników bankrutującego sklepu z dywanami. Pewnego dnia na zaproszenie Szefa w sklepie pojawia się dwóch "specjalistów od marketingu" o zagadkowych przydomkach Kebab i Horoskop. Personel sklepu to postaci barwne, ale dosyć zobojętniałe na bodźce zewnętrzne - do sklepu zwykle nikt nie przychodził. Spece od marketingu zmieniają atmosferę.

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do 14 lutego do godz. 9.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto jest autorem scenariusza do filmu „Kebab i Horoskop”?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

 

Zgłoś uwagę