[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenia na film "Hiszpanka"

Konkurs trwa 17 stycznia do godz. 18.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na niedzielny pokaz filmu „Hiszpanka” Łukasza Barczyka w Kinie Nowe Horyzonty, po którym odbędzie się spotkanie z realizatorami – reżyserem i operatorką Kariną Kleszczewską. O czym jest film pod tajemniczym tytułem „Hiszpanka”? Akcja rozgrywa się w Europie w grudniu 1918 roku. Miesiąc wcześniej odrodziła się Polska. Z Londynu do Warszawy, żeby objąć tekę premiera niepodległej, zmierza kompozytor, pianista i mąż stanu, Ignacy Jan Paderewski. Polskie ziemie zachodnie wciąż pozostają pod rządami Prus. Wizyta mistrza w Poznaniu może stać się impulsem do kolejnego powstania. Prusy próbują powstrzymać Paderewskiego, wzywając na pomoc podejrzane i mroczne siły, nad którymi jednak nie potrafią zapanować.

Aby wygrać dwa podwójne zaproszenia trzeba 17 stycznia do godz. 18.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie. Ignacy Jan Paderewski był przyjacielem jednego z prezydentów Stanów Zjednoczonych. Którego?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę