[KONKURS ZAKOŃCZONY] Wejściówki na Wratislavię Cantans

Konkurs trwa do 15.30.


Mamy dla Was podwójne wejściówki na tegoroczną edycję festiwalu Wratislavia Cantans. Dziś do wygrania podwójna wejściówka na koncert 10 i 11 września. Pierwszy wieczór spędzicie z muzyką wiolonczelową Beethovena, Brahmsa i Chopina (zagra znakomita Sol Gabetta), drugi z wieczorów to muzyka barokowa Te Deum Zelenki (zaśpiewają soliści, Dresdner Kammerchor, zagra Wrocławska Orkiestra Barokowa).

Żeby wygrać podwójną wejściówkę na koncerty trzeba 9 września do godz. 15.30 wysłać do nas wypełniony formularz podając w nim imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, zaznaczyć, na który z koncertów chcielibyście się wybrać oraz odpowiedzieć na pytanie, kto jest kierownikiem artystycznym Wrocławskiej Orkiestry Barokowej?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę