[KONKURS ZAKOŃCZONY] Powieść Eleanor Catton "Wszystko, co lśni"

Konkurs trwa do 15 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym 23. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę w ramach imprezy.

Tym razem to epicka powieść „Wszystko, co lśni” Eleanor Catton od Wydawnictwa Literackiego. Autorka tomu, nowozelandzka pisarka dostała za tę właśnie, blisko 1000-stronicową, książkę prestiżową Nagrodę Bookera w 2013 roku. Za polskie tłumaczenie odpowiedzialny jest Maciej Świerkocki, zaś akcja tej powieści i thrillera jednocześnie rozgrywa się w latach 60. XIX wieku w Nowej Zelandii w czasie trwającej tam gorączki złota.

Aby wygrać książkę od Wydawnictwa Literackiego trzeba do poniedziałku 15 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, kto został laureatem tegorocznej Nagrody Bookera? Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę