[KONKURS] Poleć z Ryanair do Warszawy

Od 28 października linie lotnicze Ryanair uruchamiają dodatkowe połączenie między Wrocławiem a Warszawą-Modlin. Będzie można polecieć na tej trasie dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Jest to doskonała oferta dla osób prywatnych i biznesmenów. Lot trwa tylko 40 minut! 


Jest szansa przetestować to na własnej skórze. Razem z liniami lotniczymi Ryanair przygotowaliśmy dla Was konkurs, gdzie do wygrania jest 10 podwójnych voucherów na przelot tam i z powrotem.

Jak grać, by wygrać?

Wystarczy zajrzeć na stronę internetową www.ryanair.com/pl/ odnaleźć w wyszukiwarce lotów nowe połączenia (z datą od 28 października) na trasie Wrocław-Warszawa Modlin i odpowiedzieć na pytanie:

O której godzinie (w nowym rozkładzie lotów) można polecieć z Wrocławia do Warszawy-Modlin lub z Warszawy-Modlin do Wrocławia (wymień co najmniej jeden termin)?

Co powinien wiedzieć uczestnik konkursu?

Regulamin obowiązywania biletów:

  • bilety są do wykorzystania do 15 grudnia (można zarezerwować dowolny dzień)
  • obowiązują na rejsy do Warszawy-Modlin
  • nie przysługuje za nie ekwiwalent pieniężny
  • rezerwacji należy dokonać w ciągu 10 dni od daty wystawienia voucheru
  • rezerwacji można dokonywać wyłącznie poprzez mail podany na voucherze promotions@ryanair.com

Na odpowiedzi przesłane przez nasz formularz czekamy do piątku
(17 października) do godziny 10.00. Uczestnicy muszą podać imię i nazwisko (na nie zostanie wypisany voucher) oraz adres e-mail, pod którym będą dostępni.
Z wszystkich nadesłanych odpowiedzi wylosujemy 10 zwycięzców. Osoby nagrodzone otrzymają informację o wynikach konkursu drogą e-mailową. Także przez pocztę elektroniczną laureaci konkursu otrzymają vouchery.

Zapraszamy do zabawy!

Zgłoś uwagę