Zaprojektuj logo dla Odra Centrum

Odra Centrum to ośrodek kulturalno-edukacyjny, który powstanie na rzece. Gotowy ma być wiosną 2019 roku. W tej chwili budowana jest jego pływająca siedziba. Już teraz można zaprojektować jego logo i wygrać 5 tysięcy złotych. Konkurs organizuje Fundacja OnWater.pl z Wrocławia.

  • Wizualizacja Odra Centrum


Czym jest Odra Centrum?

Odra Centrum będzie pierwszym wybudowanym na wodzie ośrodkiem edukacyjno-kulturalnym, w którym realizowane będą projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. Fundacja Onwater.pl, która buduje centrum chce w nim prowadzić także projekty społeczno-kulturalne i budować tożsamość ludzi związanych z Odrą. Oficjalne otwarcie obiektu, który ma być zacumowany przy moście Grunwaldzkim planowane jest na maj 2019 roku.

Otwarty konkurs na logo

– Chcielibyśmy pochwalić się atrakcyjnym logotypem, który pozwoli nam zachować spójność i wysoką jakość produkowanych materiałów biurowych, promocyjnych i informacyjnych – mówi Kamil Zaremba, prezes fundacji. Stąd pomysł na otwarty konkurs.

– Od zwycięzcy konkursu oczekujemy przygotowania uproszczonego zestawu dokumentów nazwanego księgą identyfikacji wizualnej, która obejmie: projekt logotypu oraz pełnej księgi znaku logotypu, projekt wizytówek fundacji, projekt papieru firmowego fundacji – czytamy na stronie onwater.pl.

W konkursie można wygrać 5 000  zł. Na prace organizatorzy czekają do 19 kwietnia 2018 roku. W razie pytań można kontaktować się z organizatorami pod adresem e-mailowym: biuro@onwater.pl. Pełny regulamin konkursu dostępny jest tutaj

Zgłoś uwagę