Konkurs na kartkę świąteczną z motywem Śląska

Meczowa koszulka Śląska z dowolnym nadrukiem, bilety do Multikina, a także atrakcyjne zielono-biało-czerwone gadżety. To nagroda dla zwycięzców konkursu na świąteczną kartkę z motywem WKS.


W tym roku WKS postanowił uświetnić święta Bożego Narodzenia przy pomocy kibiców. Kartka, która zostanie rozesłana do wszystkich przyjaciół, współpracowników i partnerów klubu, wyjdzie spod ręki właśnie kibiców 

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie dowolną techniką (rysunek, malowanie farbami, wycinanka itp.) świątecznej kartki z motywem Śląska Wrocław. Praca, która zwycięży – zostanie wykorzystana w oficjalnej komunikacji klubu, a jej autor znajdzie pod choinką oryginalną meczową koszulkę WKS-u z dowolnym nadrukiem, a także podwójne zaproszenie do Multikina i plakat z podpisami całej drużyny.

Organizatorzy konkursu zabawę kierują głównie do najmłodszych fanów, ale jeśli ktoś starszy chce pochwalić się swoim talentem, może także startować w tej sympatycznej rywalizacji.

Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach. Najpierw zebrane prace oceni komisja składająca się z piłkarzy Śląska i wybierze 5 najlepszych prac zakwalifikowanych do ścisłego finału. O wygranej zadecyduje głos kibiców,  którzy poprzez głosowanie na klubowym fanpage'u wybiorą zwycięzcę.

Autorzy pozostałych czterech wyróżnionych prac otrzymają atrakcyjne zestawy, zawierające: szalik kibica, plakat z podpisami zawodników i podwójne zaproszenie do Multikina. Dzieci w wieku 5-12 lat zakwalifikowane do ścisłego finału mogą liczyć na udział w eskorcie wyprowadzającej piłkarzy na jednym z meczów.

Prace zbierane będą: 

– na meczu z Zawiszą Bydgoszcz (16.12), najwcześniej godzinę przed meczem, do punktów sprzedaży pamiątek na esplanadzie stadionu

– 17.12 na Wyspach Kibica w Arkadach Wrocławskich i CH Borek lub w siedzibie klubu (Dział Promocji, ul. Oporowska 62)

Format pracy: nie mniejszy niż A4 i nie większy niż A3

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.slaskwroclaw.pl

Zgłoś uwagę