Gadżety z filmu „Pitbull. Nowe porządki” [ZAKOŃCZONY]

„Pitbull. Nowe porządki” od piątku króluje na ekranach kin. Z tej okazji Multikino i www.wroclaw.pl ma dla Was konkurs. Do wygrania bluza i czapeczka z filmu Patryka Vegi.


Aby wziąć udział w zabawie i wygrać bluzę i czapeczkę firmy Prosto.,  w podanym niżej formularzu zgłoszeniowym wpiszcie odpowiedź na pytanie: Jak nazywa się postać w którą wcielił się Andrzej Grabowski?

Konkurs trwa do 28 stycznia, 2016 roku.

W formularzu zgłoszeniowym wpiszcie także numer kontaktowy telefonu i aktualny adres mailowy. Wygrywa co 10 osoba, która nadeśle do nas poprawną odpowiedź. Laureatów poinformujemy mailowo i telefonicznie. Na odbiór nagrody laureaci mają 10 dni roboczych.

A o czym jest film?

„Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz”. Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran. W filmie Patryka Vegi „Pitbull. Nowe porządki” rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z losami bohaterów dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuje grupę mokotowską do tematu gangu „obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować. Patryk Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. „Pitbull. Nowe porządki” to nowe spojrzenie na policję i przestępczość.

Zgłoś uwagę