Konkurs na Dzień Matki – zaproszenia do restauracji Przystań Tu [ZAKOŃCZONY]

Dla wyjątkowych Mam mamy wyjątkowy prezent. Oddamy dwa zaproszenia o wartości 200 złotych każdy do restauracji Przystań Tu przy ul. Zwycięskiej 20.


26 maja wszystkie Mamy mają swoje święto. Z tej okazji proponujemy naszym Czytelnikom konkurs, w którym do wygrania dwa vouchery do restauracji Przystań Tu.

Wartość jednego zaproszenia to 200 zł. Ale uwaga! Zadanie nie będzie łatwe.

Jak grać?

W formularzu kontaktowym prosimy wpisać uzasadnienie, dlaczego akurat Wasza Mama powinna skorzystać z zaproszenia. Liczymy na Waszą pomysłowość, czekamy na krótkie wierszyki, fraszki. Bądźcie kreatywni!

Na zgłoszenia czekamy do środy, 23 maja, do godz. 14.00. Ze wybranych zgłoszeń wybierzemy dwa, zdaniem redakcji, najciekawsze.

W formularzu kontaktowym prosimy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Zwycięzców konkursu poinformujemy mailowo oraz telefonicznie o sposobie odbioru zaproszenia.

Przystań Tu. Bistro&Wine

To trzeci lokal właścicieli restauracji Przystań&Marina, który – kontynuując tradycje nadodrzańskiego pierwowzoru – starając się, by goście mogli nie cieszyć się wyrafinowaną kuchnią, ale także by dać im poczucie ciepłej, domowej atmosfery.

Niezwykłe dania oparte na autorskich przepisach, a tworzone wyłącznie z najwyższej jakości organicznych produktów, przygotowuje młody zespół kreatywnych i pełnych pasji kucharzy, którzy współpracują z Karolem Sankowskim, laureatem tytułu Szefa Roku Gault&Millau regionu Wielkopolska-Dolny Śląsk 2018.

Restauracja często modyfikuje swoje menu. Co tydzień w lokalu można spotkać mistrza sommelierskiego, który nie tylko doradzi odpowiednie wino, ale także chętnie przybliży fascynujące, winiarskie ciekawostki. Można tu także posłuchać muzyki „na żywo”, lub skorzystać z udziału w tematycznych kolacjach degustacyjnych.Zgłoś uwagę