[KONKURS ZAKOŃCZONY] Książki wspomnieniowe o Zbyszku Cybulskim

Konkurs trwa do 9 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 23. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców prezentujących swoją ofertę w ramach imprezy.

Tym razem to 5 egzemplarzy przepięknie wydanej książki Marioli Pryzwan "Cześć, starenia!", zebranych wspomnień o Zbyszku Cybulskim, o którym opowiada rodzina, znajomi i współpracownicy. Album opublikowany nakładem Wydawnictwa Marginesy został przygotowany z wielką pieczołowitością. Znalazły się w nim nigdy niepublikowane wcześniej zdjęcia wybitnego aktora. 

Aby wygrać książki trzeba do wtorku 9 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, z którą z wielkich aktorek światowego kina Zbyszek Cybulski chciał zagrać w jednym filmie? Odpowiedź znajdziecie w rozmowie z autorką Mariolą Pryzwan. Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu.

 

Zgłoś uwagę