[KONKURS ZAKOŃCZONY] Książki od Wydawnictwa Karakter

Konkurs trwa do 4 grudnia do godz. 10.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 23. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców prezentujących swoją ofertę w ramach imprezy.

Tym razem to dwie nowości krakowskiego wydawnictwa Karakter. Pierwsza z nich – „Jak działa architektura” Witolda Rybczyńskiego została w tym roku nominowana do Nagrody Pióro Fredry. To wspaniała podróż za rękę z wytrawnym eseistą urodzonym w Szkocji w rodzinie polskich emigrantów, który na współczesną architekturę potrafi nie tylko spojrzeć świeżym okiem, ale także ją objaśnić. Druga z książek to obszerny zbiór „Zatańczą ci, co drżeli” Karola Sienkiewicza poświęcony polskiej sztuce krytycznej, a bohaterami są wielkie dziś i znane w świecie postaci – Katarzyna Kozyra, Zbigniew Libera, czy Paweł Althamer. Autor nie tylko frapująco kreśli sylwetki artystów, ale przypomina w jakich okolicznościach powstawały ich najbardziej znaczące dzieła, m.in. budząca kontrowersje „Piramida zwierząt” Katarzyny Kozyry.

Aby wygrać książki trzeba do czwartku 4 grudnia do godz. 10.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, zaznaczając, którą z książek chcielibyście otrzymać oraz odpowiadając na pytanie, który z polskich artystów jest autorem pracy „Lego. Obóz koncentracyjny”? Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę