[KONKURS ZAKOŃCZONY] Książka "Zdarzyło się" od Wydawnictwa Znak

Konkurs trwa do 22 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym 23. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę w ramach imprezy.

Tym razem to pokaźnych rozmiarów tom "Zdarzyło się" Włodzimierza Kalickiego od Wydawnictwa Znak. Autor przez lata prowadził swego rodzaju kronikę najciekawszych zdarzeń z historii świata od starożytności po współczesność i arcyciekawie opisywał, co zdarzyło się danego dnia. Teksty ukazywały się na łamach "Gazety Wyborczej" i dodatków ("Duży Format"). Teraz zostały zebrane tworząc jedyny w swoim rodzaju kalejdoskop dziejów.

Aby wygrać książkę trzeba do poniedziałku 22 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie. Pod datą 3 sierpnia 1936 roku Włodzimierz Kalicki opisywał wydarzenia czwartego dnia Igrzysk Olimpijskich w Berlinie. W finale 100 m Pań biegła wówczas polska lekkoatletka. Która? Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę