[KONKURS ZAKOŃCZONY] Książka "Ludzie, którzy jedzą ciemność" od Znaku

Konkurs trwa do 22 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym 23. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę w ramach imprezy.

Tym razem to dwie książki "Ludzie, którzy jedzą ciemność" od Wydawnictwa Znak. To wstrząsający reportaż Richarda Lloyda Parry'ego, angielskiego korespondenta dziennika "The Times" w Japonii, który opisuje tragiczne losy swojej rodaczki Lucie Blackman, jaka zaginęła w Tokio w 2000 roku. Sprawa zaczyna być głośna, interweniuje nawet premier Tony Blair. Finał jest poruszający, a tonacja całej książki wyjątkowo mroczna.

Aby wygrać książki trzeba do poniedziałku 22 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, do jakich dwóch nagród była nominowana książka Richarda Parry'ego? Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę