[KONKURS ZAKOŃCZONY] Książka "Był jazz" nagrodzona Piórem Fredry

Konkurs trwa do 15 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym 23. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę w ramach imprezy.

Tym razem to przepięknie wydany tom „Był jazz” Krzysztofa Karpińskiego od Wydawnictwa Literackiego – tegoroczny zwycięzca tytułu Książka Roku Pióro Fredry podczas 23. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. To wspaniale ilustrowana opowieść o międzywojniu i o jazzie w Polsce, która ukazuje się w czasie, gdy międzywojnie cieszy się wśród czytelników ogromną popularnością i trwa wręcz wydawniczy boom na książki, jakich autorzy opisują lata 1918-1939.

Aby wygrać książkę od Wydawnictwa Literackiego trzeba do poniedziałku 15 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, za jakie walory przyznawana jest Nagroda Pióro Fredry? Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę