[KONKURS ZAKOŃCZONY] Książka "Beksińscy" od Wydawnictwa Znak

Konkurs trwa do 15 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym 23. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę w ramach imprezy.

Tym razem to książka biograficzna „Beksińscy” Magdaleny Grzebałkowskiej od Wydawnictwa Znak. Opowieść o Zdzisławie i Tomaszu Beksińskich, ale także Zofii Beksińskiej, o niezwykłej rodzinie artystycznej, którą naznaczyła najpierw śmierć Zofii, potem samobójstwo Tomasza, wreszcie morderstwo dokonane na Zdzisławie. Znakomita książka była nominowana w tym roku do nagrody Książka Roku Pióro Fredry.

Aby wygrać 2 egzemplarze od Wydawnictwa Znak trzeba do poniedziałku 15 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, w jakim mieście znajduje się muzeum, w którym zgromadzono najwięcej prac Zdzisława Beksińskiego? Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę