[KONKURS ZAKOŃCZONY] Kryminały Philipa Kerra

Konkurs trwa do 15 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym 23. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę w ramach imprezy.

Tym razem to dwie nowości autorstwa Philipa Kerra od Grupy Wydawniczej Foksal, czyli historyczne powieści kryminalne „Blady przestępca” o byłym policjancie Bernhardzie Güntherze, który obecnie jest detektywem. Rzecz dzieje się w Niemczech w 1938 roku, a bohater ma ująć przestępcę mordującego blond piękności w typie aryjskim oraz „Marcowe fiołki” także z Bernhardem Güntherem. Tym razem akcja toczy się w 1936 roku przed słynnymi igrzyskami olimpijskimi w Berlinie, a dawny policjant zostaje wynajęty, by poznać tajemnicę śmierci córki i zięcia pewnego zamożnego przemysłowca.

Aby wygrać książki trzeba do poniedziałku 15 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, zaznaczając, którą z książek chcielibyście otrzymać oraz odpowiadając na pytanie, jakiej narodowości jest Philip Kerr, autor kryminałów o Güntherze? Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.

 

Zgłoś uwagę