Konkurs – gadżety od Multikina z filmu „Pan Idealny” [ZAKOŃCZONY]

W piątek, 2 września, w Multikinie Arkady Wrocławskie oraz Pasaż Grunwaldzki będzie można zobaczyć premierowo komedię akcji „Pan Idealny”. Z tej okazji Multikino i nasz portal zaprasza do wspólnej zabawy w konkursie. 

  • fot: materiały prasowe


Do wygrania cztery zestawy gadżetów – dwa dla pań i dwa dla panów. W zestawie mieści się torbo-ręcznik plażowy i perfuma. Aby wygrać w załączonym poniżej formularzu konkursowym wpiszcie odpowiedź na pytanie:

W jakiej słynnej filmowej sadze zagrała odtwórczyni głównej roli żeńskiej w „Panu Idealnym”, Anna Kendrick?

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, do godziny 12.00. Zestaw dla pań wygrywa 5 i 10 pani, która udzieli poprawnej odpowiedzi, Zestaw dla panów trafi do 15 i 20 pana, który zgłosi się do zabawy i udzieli poprawnej odpowiedzi.

 

„Pan Idealny”, komedia akcji –wystrzałowa jak Pan i Pani Smith i zwariowana jak Przekręt. Główna bohaterka nie ma ręki do gotowania i szczęścia do facetów. Kiedy wreszcie poznaje swojego Pana Idealnego, okazuje się, że jest płatnym mordercą. Zanim będą żyli długo i szczęśliwie, muszą sprawdzić się w akcji - w myśl zasady żyj i pozwól umrzeć innym. Skuteczni jak Pan i Pani Smith, niedoścignieni jak Bonnie i Clyde, zwariowani jak Pumpkin i Honey Bunny.Zgłoś uwagę