Konkurs fotograficzny "24 godziny w Dzielnicy"

Lato i jesień to dobry czas, by wolne chwile poświęcić na fotografowanie okolicy. Warto zainteresować się Dzielnicą Czterech. Od 3 sierpnia trwa konkurs fotograficzny pod hasłem „24 godziny w Dzielnicy”. Doba to wystarczająca ilość, by podpatrywać i uwiecznić ciekawe szczegóły w dzielnicy, która żyje za dnia i wieczorami. Prace można nadsyłać do soboty 31 października.


Pokażcie 24 h w Dzielnicy Czterech Wyznań

Organizatorem konkursu jest Centrum Informacji Turystycznej i Rowerowej we Wrocławiu. To już trzecia edycja. Poprzednie dotyczyły magii i detali architektonicznych Dzielnicy Czterech Wyznań i miały świetną frekwencję. Nie inaczej powinno być i tym razem. Konkurs to szansa dodatkowej promocji dla miejsca, ale i dla ludzi, którzy je kochają. Teraz mogą pokazać te budynki, uliczki, kawiarenki, ciekawe postaci, jakie spędzają tu czas, a może po prostu przechodzą i zostaną uwiecznieni w kadrze. „Oczekujemy, że uczestnicy konkursu wychwycą wszystkie oblicza tego miejsca. Bardzo chcemy zobaczyć spokój, ruch, światło, cień i całą resztę tego co powoduje że Dzielnica jest istnym kameleonem!” – podkreślają organizatorzy.

Jakie nagrody

W konkursie wyłonionych zostanie 12 najciekawszych fotografii, które publiczność obejrzy na specjalnej wystawie pokonkursowej. Przewidziano Nagrodę Główną oraz Nagrodę Publiczności.

Zwycięzcy mogą liczyć nie tylko na nagrodę, ale i to, że ich prace zostaną pokazane w różnych europejskich metropoliach jako promujące Wrocław – Europejską Stolicę Kultury w 2016 roku.  

Gdzie przysyłać zdjęcia

Zdjęcia Dzielnicy Czterech Wyznań przesyłać można pocztą elektroniczną na adres: konkurs@dzielnica4wyznan.info.pl, przesyłką pocztową lub dostarczyć osobiście (do dnia 31 października 2015 r.).

Wszystkie szczegóły na temat konkursu znajdziecie na stronie Dzielnicy Czterech Wyznań.

Zgłoś uwagę