Wracamy z hitami [ZAKOŃCZONY]

Od 1 do 10 września we wrocławskich Multikinach będziecie mieli okazję nadrobić filmowe zaległości. Po raz ostatni na ekranach będą gościć między innymi: „ „Wiek Adeline”, „Mad Max: Na drodze gniewu”, „AntMan”, czy „Avengers. Czas Ultrona”. Z tej okazji mieliśmy dla Was konkurs.


Pełna lista filmowych hitów które wracają na duży ekran to: „Snajper”,  „Wiek Adeline”, „Agentka”, „Mad Max: Na drodze gniewu”, „AntMan”, „Avengers. Czas Ultrona”, „Magic Mike XXL”, „Poltergeist” i  „Carte Blanche”. Akcja daje okazję do nadrobienia zaległości filmowych oraz zobaczenia dziewięciu hitów, które miały swoją premierę w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Bilety dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl. Harmonogram projekcji filmów dostępny jest także na stronie sieci kin.  

Dla naszych czytelników, wraz z Multikinem, przygotowaliśmy konkurs. Trzeba było wymienić pięć waszym zdaniem najciekawszych filmów tego roku. Do wygrania były podwójne zaproszenia na dowolny film z cyklu: Wracamy z hitami. Wejściówki będą do zrealizowania w terminie od poniedziałku do czwartku (w czasie trwania akcji, czyli od 1 do 10 września). Zaproszenia trafią do  10 i 20 osoby która w zamieszczonym poniżej formularzu zgłoszeniowym wyśle swoje filmowe propozycje. Konkurs trwa do 31 sierpnia. Laureatów poinformujemy telefonicznie.

Zgłoś uwagę