Zdobądź filmowe gadżety z Magic Mike XXL [ZAKOŃCZONY]

W lipcu na ekrany kin wchodzi film Magic Mike XXL. To kolejna odsłona przygód grupy cheependalesów z USA. W roli głównej ponownie ulubieniec wielu kobiet Channing Tatuum.


Akcja "Magic Mike XXL" rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą. Na swoje pożegnalne show chcą zaprosić starego kumpla właśnie Magic Mike’a. 

Zapowiedź filmu możecie zobaczyć tutaj.

A już dzisiaj zapraszamy was do wspólnej zabawy w konkursie. W formularzu zgłoszeniowym wpiszcie trzy tytuły filmów w których główną rolę zagrał Channing Tatuum. Do wygrania mamy gadżety filmowe od Multikina: poduszkę, koszulkę i czapeczkę.

Ten atrakcyjny zestaw wygrywa 33 osoba która przyśle do nas maila z trzema tytułami filmów w których główną rolę zagrał Channing Tatuum. W odpowiedzi podajcie także imię i nazwisko, numer telefonu i maila. Zwycięzcę powiadomimy telefonicznie. Konkurs trwa do 1 lipca 2015 roku do godziny 12:00.

A już 14 lipca w ramach Kina Na Obcasach, w Multikinie Magic Mike XXL zostanie wyświetlony przedpremierowo. W ramach imprezy wszystkie panie mogą liczyć na sporo niespodzianek. Między innymi na pokaz cheependalesów. 

 

 

Zgłoś uwagę