[KONKURS ZAKOŃCZONY] Darmowy miesiąc studiowania w MWSLiT

Chcelibyście rozpocząć studia w jednej z najlepszych szkół kształcących przyszłych menadżerów logistyki i transportu? Jeżeli tak, zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania jest pierwszy miesiąc studiowania w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu! Konkurs trwa do 21 września.


Nagrodą jest:

Pierwszy miesiąc studiowania za darmo na dowolnym kierunku oferowanym przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu (Logistyka, transport, budownictwo, gospodarka przestrzenna) oraz zestaw gadżetów Uczelni - koszulka, kubek termiczny, teczka, notes, 2 zeszyty naukowe.  

Aby wygrać, należy wypełnić i wysłać formularz, który znajduje się pod artykułem. W treści powinno znaleźć się wasze imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiedź na pytania:

Co to są studia dualne? Która uczelnia na Dolnym Śląsku oferuje tego typu studia?

Spośród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytania wylosujemy trzech zwycięzców. Wynik konkursu podamy 21 września na łamach portalu www.wroclaw.pl. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany drogą mailową 21 września.

Więcej informacji o Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu znajdziesz tutaj.

Zgłoś uwagę