Wakacyjny konkurs British Council

British Council zaprasza dzieci do pochwalenia się wakacyjnymi przygodami w anglojęzycznym konkursie „Greetings from holidays”. Można to zrobić do końca wakacji.

  • Napisz kartkę z wakacji - po angielsku!

    Napisz kartkę z wakacji - po angielsku! (mat. British Council)


Wystarczy wykonać zdjęcie lub przygotować rysunek swojego ulubionego wakacyjnego hobby albo przygody i napisać pozdrowienia po angielsku. Konkurs jest skierowany do dzieci w wieku 5-12 lat i ma pokazać, że język angielski pomaga odkrywać świat i pogłębiać dziecięce zainteresowania.

Jeśli trudno wybrać tę jedyną, najlepszą przygodę, to bardzo dobrze. Nie ma limitu w ilości zgłoszeń na jedno dziecko, więc co tydzień można dzielić się inną wakacyjną przygodą. Wyłaniając zwycięzców, jury będzie kierować się kreatywnością oraz poprawnością językową wykonanej pracy. Zdjęcie lub rysunek może być wykonane w dowolnym formacie, natomiast anglojęzyczny opis powinien zawierać maksymalnie 60 słów.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 sierpnia br. Na jednego zwycięzcę oraz pięciu wyróżnionych laureatów czekają atrakcyjne nagrody, m.in. lekcja online z British Council dla całej klasy, publikacja w albumie „British Council Yearbook 2015” podsumowującym sukcesy uczniów oraz najciekawsze wydarzenia, a także certyfikaty oraz plecaki pełne niespodzianek do nauki języka angielskiego.

Szczegóły dotyczące udziału w konkursie na stronie internetowej organizatora.

 

mw

Zgłoś uwagę